Hakkımızda

TİLEGAL

Global Vizyonumuz

Uluslararası deneyimimiz, sadece Türkiye sınırları dışında iyi hizmet verebilmemizi değil, aynı zamanda çok uluslu şirketlerin kurumsal kültürlerine uygun olarak, onlara Türkiye’de güvenilir hukuk hizmeti sunabilmemizi sağlamaktadır. Bu kapsamda TİLEGAL, gerek yurtdışında faaliyet gösteren Türk firmalarına, gerekse Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı firmalara hukuki hizmeti sağlamaktadır.

Müvekkiller, uyuşmazlık konusunda uzman olan en iyi hukuk bürosu ile çalışmak ister. Büromuzun müvekkillerine yurt içinde ve yurtdışında sunduğu özel hukuk hizmeti, en iyi ile çalışmalarını sağlayacaktır. Uluslararası stratejimiz, avukatlarımızın tecrübesini, en iyi yerel hukuk bürolarıyla birleştirmektir. Dünyanın pek çok ülkesindeki yerel avukatlık bürolarıyla uzun yıllara dayanan işbirliği ilişkimiz, müvekkillerimizin, kalitemize eşit hukuk hizmetine yurtdışında da ulaşmalarını sağlamaktadır.

TİLEGAL uzun yıllardır çok sayıda uluslararası şirkete danışmanlık ve dava hizmeti vermektedir. Büromuz, yabancı şirketlerin beklentilerini karşılayabilecek, onların çalışma sistemlerine uygun dinamik yapıya sahiptir. Yabancı şirketlerin merkezleri ile olan ilişkilerinin uyum içerisinde yürütülmesi, Türkiye’deki gerek özel gerek resmi kuruluşlar ile ilişkilerin hukuka uygun olarak yürütülmesi konusunda deneyimli olan TİLEGAL, bu şirketlerin karşılaştığı en karışık hukuki sorunların bile, basit ve anlaşılabilir bir şekilde çözümlenmesi konusunda hızlı ve etkin öneriler sunmaktadır. Yerel dinamikleri çok iyi bilen TİLEGAL, uluslararası şirketlerin global uygulamalarıyla, yerel dinamikler arasındaki köprüyü kurmalarına yardımcı olur.

TİLEGAL’in müvekkilleri arasında dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren uluslararası şirketler bulunmakta ve büromuzun başta AIJA olmak üzere çok sayıda uluslararası hukuk organizasyonunda üyeliği bulunmaktadır. Bu durum, TİLEGAL’e çok geniş bir erişim ağı sağlamaktadır. Böylece müvekkillerimizin dünyanın her yerinde kaliteli hukuki hizmet almalarını sağlamaktayız.

  • Nidakule Ataşehir Kuzey Begonya Sok. No:3 Kat. 23 D. 191 34746 Ataşehir / İstanbul, Türkiye
  • +90 216 988 60 60
  • info@tilegal.com