Sosyal Sorumluluk

TİLEGAL

Sosyal Sorumluluk

Koruncuk Vakfı
TILEGAL, korunmaya muhtaç, hepimizin geleceği olan çocuklarımıza destek olmak amacıyla Koruncuk Vakfı’na destek olmaktadır.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek, çağdaş eğitim yoluyla çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak amacını güden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, TILEGAL tarafından hukuki, yönetsel ve manevi anlamda desteklenmektedir.

Göz Nurunu Koruma Vakfı
Göz sağlığını korumak ve sonradan olma körlüğü önlemek amacıyla halkı bilinçlendiren, erken teşhis, doğru ve etkin tedavi sağlamak misyonlu Göz Nurunu Koruma Vakfı, TILEGAL tarafından yönetsel ve manevi olarak desteklenmektedir.

Semiha Berksoy Opera Vakfı
Temel misyonu Semiha Berksoy’un eserlerinin korunması ve tanıtımının sürdürülmesi, opera, sahne sanatlarına katkı ve bu sanatlarda yetenekli gençleri yetiştirmek olan Semiha Berksoy Opera Vakfı, TILEGAL tarafından desteklenmektedir.

Türk Böbrek Vakfı
Böbrek sağlığında yoğunlaşarak sağlık hizmetleri veren böbrek sağlığı politikalarının oluşmasında katkıda bulunulan ve bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetlerde bulunan Türk Böbrek Vakfı TILEGAL tarafından desteklenmektedir.

Türk LIONS Vakfı
Toplumumuzun eğitim, ekonomi, sağlık, sosyal ve kültürel içerikli gereksinimlerinin hizmet projeleri ile karşılanmasına ilişkin yardım ve katkıda bulunan Türk LİONS Vakfı TİLEGAL tarafından desteklenmektedir.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunlar Derneği
İstanbul Hukuk Fakültesi mezunu üyelerinin mesleki, bilimsel, sosyal birliğinin ve dayanışma ruhunun gelişimini sağlamak, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunları ve hakkındaki bilgilerin yayılması ve dernek üyeleri mezunlar arasındaki iletişimi geliştirmek ve teşvik etmek olan İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunlar Derneği, TILEGAL tarafından desteklenmektedir.

Çukurova Çağdaş Sanat Kültür ve Eğitim Vakfı
Ülkemizin geleneksel, ulusal, arkeolojik, kültürel tarihsel birikimlerine inandığımız kadar yeni güncel çağdaş sanatına ve kültürüne de inanıyor ve güveniyoruz!

  • Nidakule Ataşehir Kuzey Begonya Sok. No:3 Kat. 23 D. 191 34746 Ataşehir / İstanbul, Türkiye
  • +90 216 988 60 60
  • info@tilegal.com