Hakkımızda

TİLEGAL Hakkında

1923’ten bugüne...

Kökleri 1920’lere uzanan TİLEGAL, sahip olduğu kurum kültürü ve bilgi birikimini kuşaktan kuşağa aktararak, günümüzün saygın, güvenilir ve modern hukuk büroları arasındaki yerini almıştır.

TİLEGAL, yeni çağın gereksinimlerini bilen, geleneksel yaklaşımların yanı sıra dinamik ve yenilikçi çözümler sunabilen bir hukuk bürosudur.

Bu kurum kültürü, hukukun farklı konularında uzmanlaşan ve uzun yıllar boyunca müvekkilleriyle pek çok başarıya imza atan TİLEGAL’in en önemli özelliklerinden biri olmuştur.

Başarı, detaylarda saklı…

Bireylerin ve kurumların hukuk alanındaki beklenti ve ihtiyaçlarının değişmesi, modern büroların bilgi ve operasyonel gücüne olan gereksinimi artırmıştır.

Değişen dünyanın dinamiklerini bilen ve yönetebilen büromuz, her türlü hukuki anlaşmazlıkta, kişilere ve kurumlara özel ve etkin hukuki çözümler sunmaktadır.

Müvekkillerinin ihtiyaçlarını, hedeflerini ve yaşadığı zorlukları bilmeyen bir hukuk bürosunun sunduğu hizmetler sonuçsuz kalacaktır. Hukuki danışmanlık ve dava hizmetlerinde detaylara verilen önem, TİLEGAL’in başarı anahtarıdır.

TİLEGAL kolay ulaşılabilir hukuk hizmetleri sunar.

TİLEGAL, müvekkilleri için daima kolay ulaşılabilir hukuk hizmetleri sunmaktadır.

Büromuz, sorunlarınızın sadece anlık çözümüyle ilgilenmez. Tüm hukuki ilişkilerinizi hızlı ve etkin bir şekilde yönetir.

Avukat müvekkil ilişkilerinde sürekliliğin ve iletişimin öneminin artması, hukuki yardımlarla ilgili yeni bir çalışma anlayışını ortaya çıkarmıştır.

TİLEGAL, bu yeni ihtiyaçları bilen ve yönetebilen, müvekkillerine uzun soluklu ve etkin çözümler üretebilen bir çalışma kültürünü benimsemiştir. Müvekkilleri için daima kolay ulaşılabilir, kolay anlaşılabilir ve sürekliliği olan hukuk hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

TİLEGAL yeniliklere açıktır.

Büromuzun deneyimli çalışanlarının yanında görev alan genç ve dinamik avukatlar, geçmişin deneyimini günümüzün değişen dinamikleri ile birleştiriyor.

Çağın gerektirdiği yenilikleri ve uluslararası hukuki gelişmeleri takip ediyor, ticaretinizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

TİLEGAL,  ihityaçlarınızı,  konusunda uzman avukatların deneyimiyle değerlendirir.

Gelişen ve değişen dünya, hukuki danışmanlık ve dava süreçlerinde ihtiyaç duyulan deneyim ve konu uzmanlığına olan ihtiyacı daha da artırmıştır.

TİLEGAL’in konu uzmanlığına sahip avukatlarının desteğiyle, hukuki süreçlerinizi daha hızlı sonuçlandırır, dava ve danışmanlık hizmetlerinde daha doğru çözümlere ulaşabilirsiniz.

1923 yılından bugüne kadar müvekkilleri için fayda ve değer üreten bir avukatlık bürosu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Dünyanın farklı ülkelerindeki hukuk büroları ile yıllara dayanan işbirliğimiz sayesinde,  yurtdışında çıkan hukuki uyuşmazlıklarınızda da çözüm üretiyoruz; dünya dilinde konuşuyoruz.

  • Nidakule Ataşehir Kuzey Begonya Sok. No:3 Kat. 23 D. 191 34746 Ataşehir / İstanbul, Türkiye
  • +90 216 988 60 60
  • info@tilegal.com