1923’ten bugüne… Başarı, detaylarda saklı TİLEGAL kolay ulaşılabilir
hukuk hizmetleri sunar.
TİLEGAL yeniliklere açıktır. TİLEGAL, ihtiyaçlarınızı, konusunda
uzman avukatların deneyimiyle
değerlendirir.

Başarı, Detaylarda Saklı

Bireylerin ve kurumların hukuk alanındaki beklenti ve ihtiyaçlarının değişmesi, modern büroların bilgi ve operasyonel gücüne olan gereksinimi artırmıştır.

Kolay Ulaşılabilir Hukuk Hizmetleri

Büromuz, sorunlarınızın sadece anlık çözümüyle ilgilenmez. Tüm hukuki ilişkilerinizi hızlı ve etkin bir şekilde yönetir.

TİLEGAL Yeniliklere Açıktır

Büromuzun deneyimli çalışanlarının yanında görev alan genç ve dinamik avukatlar, geçmişin deneyimini günümüzün değişen dinamikleri ile birleştiriyor.
TİLEGAL Hakkında

1923’ten bugüne...

Kökleri 1920’lere uzanan TİLEGAL, sahip olduğu kurum kültürü ve bilgi birikimini kuşaktan kuşağa aktararak, günümüzün saygın, güvenilir ve modern hukuk büroları arasındaki yerini almıştır.

TİLEGAL, yeni çağın gereksinimlerini bilen, geleneksel yaklaşımların yanı sıra dinamik ve yenilikçi çözümler sunabilen bir hukuk bürosudur.

Bu kurum kültürü, hukukun farklı konularında uzmanlaşan ve uzun yıllar boyunca müvekkilleriyle pek çok başarıya imza atan TİLEGAL’in en önemli özelliklerinden biri olmuştur.

Katman
Faaliyet Alanlarımız

Derin uzmanlık ve bilgi birikimini müvekkillerimizin hizmetine unmaktayız.

Sosyal Güvenlik Hukuku

İş Hukuku ekibimiz, Sosyal Güvenlik mevzuatına ilişkin olarak işveren müvekkillerin yükümlülükleri ile ilgili müvekkilleri aydınlatmakta ve buna ilişkin danışmanlık hizmetleri yürütmektedir.
Haberler

TİLEGAL'le gelişmeleri ve en yeni
haberleri buradan takip edebilirsiniz.

TİLEGAL; finansal kurumlar, tüketici ürünleri ve perakendecilik, enerji ve altyapı, sağlık, ilaç ve tıbbi cihazlar, sanayi ve üretim, sigorta, gayrimenkul ve inşaat, ulaşım ve lojistik ve telekomünikasyon, medya ve teknoloji sektörlerinde sahip olduğu derin uzmanlık ve bilgi birikimini müvekkillerinin hizmetine sunmaktadır.
  • Nidakule Ataşehir Kuzey Begonya Sok. No:3 Kat. 23 D. 191 34746 Ataşehir / İstanbul, Türkiye
  • +90 216 988 60 60
  • info@tilegal.com